Genç Hayat Vakfı Eğitim Bursu

Genç Hayat Vakfı Eğitim Bursu, bir eğitim ve öğretim döneminde Eylül ayından başlayarak Mayıs ayı sonuna kadar 9 (dokuz) ay süreyle başvuru koşullarını karşılayan, Genç Hayat Vakfı tarafından başvurusu kabul edilen ve Vakıf Burs Komisyonu tarafından değerlendirmesi olumlu sonuçlanan, yurt içinde ortaokul ve lise de okuyan öğrencilere verilen burstur.
İncele

Destekle Okusun!

42. İstanbul Maratonu Sanal Koşusu’nda çocukların eğitime erişimlerini desteklemek için farklı parkurlarda bir araya geliyoruz!
İncele

Çocuk İşçiliği için Son Durak: Eskişehir!

Mevsimlik gezici tarım işçiliğinin yaygın olduğu Eskişehir’de işçilerin yaşam şartlarının iyileştirilmesi, tarım iş aracıları için, çocuk işçiliğinin önlenmesi eğitimlerinin düzenlenmesi projenin ana hedeflerindendir.
İncele

Eşittir Kod

Türkiye’de, mezun olanların %15’i ve bilişim uzmanı olarak çalışanların sadece %9.9’u kadın olduğu bilgisayar mühendisliği bölümlerinde ve bilişim sektöründe cinsiyet eşitliğini sağlamak. Araştırmalar, bilişim sektöründe çalışna kadınların çoğununn ortaokulşda bilgisayar dersi alan kadınlardan oluştuğunu gösterir.
İncele

Keşfet, Oyna, Paylaş! (KOP!)

Mülteci/geçici koruma statüsündeki ve Türkiyeli çocukların iyi olma halinin, eğitiminin ve sosyal uyumunun desteklenmesi amaçlanmıştır.
İncele

Buluş’tuk!

İsviçre Büyükelçiliği desteği ile hayata geçirilen Buluş’tuk! projesi kapsamında, Suriyeli ve Türkiyeli çocukların eğitiminin ve sosyal uyumun desteklenmesi amaçlanmıştır.
İncele