Ramazan ayı, birlik ayında fitre ve zekat niyetiyle yapacağınız bağışlarınız ihtiyaç sahibi çocukların barınma, beslenme, sağlık, kıyafet ve eğitim masraflarını karşılayacaktır.
 
  • Hesap adı: Genç Hayat Vakfı
  • Garanti Bankası, Metro Mecidiyeköy Şubesi
  • Hesap Numarası: 723-6299444
  • IBAN: TR94 0006 2000 7230 0006 2994 44

Bağış makbuzu ve teşekkür süreci için gönderimin açıklama kısmına iletişim bilgilerinizi girmeniz rica olunur.

İletişim için: Sezen Engiz – [email protected]

Yaşadıkları zorlu şartlardan dolayı eğitimden geri kalan çocuklar; eğitimden kopma riski, sağlıksız-garantisi olmayan-ağır şartlarda çalışma ve erken yaşta evlilik gibi pek çok sorunla karşı karşıya kalıyor. Giderek kıramayacağı bir yoksulluk döngüsünde kalan çocukların hayata katılımlarını desteklemek için, eğitime erişimlerine odaklandık.

Dezavantajlı konumda ve ihtiyaç sahibi olan çocukları tespit ederek; aile ve okul ile takibini yaparak okula devam etme şartıyla çocukların eğitimlerini destekliyoruz.

1 çocuğun 1 yıl boyunca eğitim-öğretim döneminde desteklenmesinin karşılığı, aylık 200 TL; yıllık 2000 TL’dir.

Dilediğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla çocukların yanında olabilir, ihtiyaçlarını karşılayarak eğitimlerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz.

Genç Hayat Vakfı Bursu, başvurusu kabul edilen ve Vakıf Burs Komisyonu tarafından değerlendirmesi olumlu sonuçlanan, yurt içinde ilköğretim ve ortaöğretimde okuyan öğrencilere verilmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar